درباره آریاپتروناس

 

 

آریاپتروناس با هدف تأمین تجهیزات  و ملزومات صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در سال 1372 و هدف گذاری آن با چشم اندازهای بلند مدت در ابن صنعت چشم به عرصه ظهور گشود.

آریاپتروناس در زمینه واردات و تأمین تجهیزات نیروگاهی، نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاهی و دریایی ، سدسازی و پروژه های صنعتی را در پرونده های کاری خود دارا می باشد.

باعث افتخار خود می دانیم که همچنان در همین عرصه با گامهایی استوارتر قدم بر می داریم تا در عرصه رشد و تعالی و شکوفایی صنایع داخلی خود هر چه باشکوه تر و درخشان تر ظاهر گردیم و باعث افتخار خود می دانیم که با طیف وسیعی از سازندگان و تولیدکنندگان و همکاران داخلی و خارجی کشور با هدف تأمین و تحویل به موقع، اقلام مورد نیاز شرکت ها را طبق استانداردهای بین المللی (ASTM – NACM – DIN – BS – ISO – API – ASME – ANSI ) در حضور بازرسان کنترل کیفی (QC) در کوتاهترین زمان ممکن تهیه نموده و در جهت پیشبرد اهداف خود و پیشرفت کشور ، گامهای بلندی را برداشته ایم.

امید است که با کمک خداوند تبارک و تعالی و همت بلند بتوانیم بهترین خدمات را به هموطنان عزیز و گرامی ارائه کنیم و بتوانیم سربلند و با افتخار در این مسیر قدم برداریم.